Maak kennis met Esther Mahn

Met deze online introductie van onze collega’s kunnen jullie ons team steeds een beetje beter leren kennen. Vandaag is het tijd om even kennis te maken met Esther Mahn

Esther is sinds afgelopen oktober onderdeel van ons team. Zowel in de sportschool als op werk is ze een echte doorzetter. Als corporate recruiter werkt Esther aan haar doel om Human Source Group intern te laten groeien. In een korte tijd heeft ze al meerdere gezellige collega’s gevonden die ons team goed versterken. Wij zijn erg blij met Esther en we kijken uit naar onze toekomstige collega’s!

Heb jij ook interesse in een baan of stage bij Human Source Group?
Kijk dan op hier

Reageer

CAPTCHA ImageNieuwe codeSpeel de code af
Human Source Group gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.