Yearly 2023

Wij zijn 2023 samen begonnen met onze Yearly! Een gezamenlijke jaarafsluiting en jaaropening.

De ochtend begon met de geur van koffie in één van de bekende kubuswoningen in Rotterdam. Verschillende collega’s gaven hier een presentatie. De presentaties gaven het team een mooie terugblik op vorig jaar en een goed vooruitzicht voor 2023. 

Hierna was het tijd om te lunchen. Dit deden we tussen de geuren en kleuren van de Markthal. We zorgden ervoor dat onze buik goed vol was en dat we goed uitgerust waren. Onze energie hadden we namelijk nog hard nodig.

Na de lunch reisden we samen naar een virtuele wereld. In een speciaal VR-uniform werd ons team op een missie gestuurd in een VR-game. Dit spel was niet alleen erg leuk om spelen, maar zeker ook om toe te kijken.  

Deze dag was een mooie aanloop naar de aftrap op 6 januari, wanneer het nieuwe jaar van Human Source Group pas écht begint! We kijken uit naar een jaar vol plezier, verbinding en ambitie in ons team. Namens Human Source Group wensen we jullie ook een mooi en gezond 2023!

Reageer

CAPTCHA ImageNieuwe codeSpeel de code af
Human Source Group gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.